انجام تحلیل های آماری

انجام تحلیل های آماری
برای انجام یک تحقیق علمی معتبر و به نتیجه رساندن پایان نامه نمی توان انتظار داشت که محقق و یا دانشجو (با گذراندن ۴ یا ۸ واحد درسی آمار) به تمامی روش های پیچیده آماری تسلط داشته باشد و خود به تنهایی بتواند با انواع نرم افزارهای آماری کار کرده و موضوعات آماری آن را نیز تجزیه و تحلیل کند، و لازم است از اطلاعات تخصصی و تجربه کارشناسان آمار بهره ببرد…….

انجام تحلیل های آماری
برای انجام یک تحقیق علمی معتبر و به نتیجه رساندن پایان نامه نمی توان انتظار داشت که محقق و یا دانشجو (با گذراندن ۴ یا ۸ واحد درسی آمار) به تمامی روش های پیچیده آماری تسلط داشته باشد و خود به تنهایی بتواند با انواع نرم افزارهای آماری کار کرده و موضوعات آماری آن را نیز تجزیه و تحلیل کند، و لازم است از اطلاعات تخصصی و تجربه کارشناسان آمار بهره ببرد.

اما باید دانست که فارغ التحصیلان رشته آمار به صرف اینکه در این رشته فارغ التحصیل شده اند، توانایی انجام تحلیل آماری را ندارند و با توجه به دامنه وسیع کاربرد روش ها و آزمون های آماری لازم است تجربه و تخصص لازم را در این زمینه کسب نمایند.

متخصصین ما آماده اند تا در اسرع وقت و با قیمت مناسب، با در اختیار داشتن تخصص و تجربه کافی، مشاوره و تحلیل آماری تحقیقات علمی پژوهشگران محترم و پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی و همچنین تجزیه و تحلیل آماری پرسشنامه ها و اطلاعات حاصل از آزمایشات علمی را ، با استفاده از نرم افزارهای… ،Microfit, Eviews,Lisrel, SPSS ,Amos   به انجام برسانیم.

با صرف کمترین هزینه، داده ها را ایمیل نموده و تحلیل آماری را مطابق نیاز خود دریافت نمایید

puyeshgar@gmail.com

 

 

بدون دیدگاه

مقاله و پایان نامه

در این سایت پایان نامه و مقاله جهت فروش ارائه نمی شود لطفاً جهت خرید تماس نگیرید.

تماس با ما

  • *ارتباط با ما و ثبت سفارش آنلاین*
  • به دلیل زدیاد بودن تماس های به موسسه همچنین ساماندهی سفارش ها و امکان پیگیری بهتر موارد مکتوب ترجيحا از بخش سفارش آنلاین سایت پویشگران یا با ارسال ايميل یا تلگرام جهت ارسال سفارش خود اقدام نمایید و در صورت ضرورت با تماس تلفنی در ارتباط باشید.لطفاً قبل از مراجعه حضوری هماهنگ کنید. تلفن تماس و ارتباط تلگرامی: 09165162011 Email: puyeshgar@gmail.com

آمار