فرایند انجام تجزیه و تحلیل آماری

تیم آماری گروه آموزشی – پژوهشی پویشگران جنوب با بیش از چندین سال سابقه در تجزیه و تحلیل داده های آماری پایان نامه ها و مقالات آماده انجام کلیه تجزیه و تحلیل ها و محاسبات آماری مورد نیاز در سطوح مختلف برای کلیه رشته های دانشگاهی می باشد. تضمین دقت و صحت محاسبات، سرعت تحویل کار، ارائه فصل چهار پایان نامه به کاملترین شکل و با مناسب ترین هزینه شاخص کار ماست. برای اطلاعات بیشتر و سفارش کار با  شماره های ۰۹۳۶۶۶۱۱۵۷۳ ۰۹۱۶۵۱۶۲۰۱۱  تماس بگیرید.

هزینه فصل چهار کامل، (جداول، نمودارها، توضیحات و تحلیل کامل) برای پایان نامه کارشناسی، کارشناسی و دکتری ارشد بسته به ساده تر بودن یا پیچیده تر بودن و حجم کار ممکن است متغیر باشد که پس از بررسی اولیه و قبل از شروع کار اعلام خواهد شد. 

روند کار بدین ترتیب است که ابتدا از شما خواسته می شود که پروپوزال (و یا فرضیه ها و روش پژوهش) خود را به آدرس ایمیل puyeshgar@gmail.com ارسال کنید. پس از بررسی اولیه هزینه دقیق به شما اعلام می شود و پس از توافق تحلیل مورد نظر شما انجام خواهد شد. داده های اولیه در فایل excel یا spss و یا پرسشنامه های وارد نشده از شما تحویل گرفته خواهد شد.

 

url99

پس از تحویل اولیه فصل چهار، تحلیل های انجام شده را به اساتید مشاور و راهنما ارائه خواهید داد و هرگونه تغییر مورد نیاز و اشکال احتمالی در فصل چهار مطابق با نظر اساتید راهنما و مشاور برطرف خواهد گردید.

از زمان سفارش قطعی تا تحویل نهایی به طور معمول از ۲ روز تا یک هفته زمان مورد نیاز خواهد بود.

تحلیل ها به کمک نرم افزارهای Amos, Lisrel 8.8 , SPSS 21 و Excel انجام می شوند.

فصل چهار انجام شده در فرمت doc و pdf به همراه جداول پیوست و فایل های خروجی spss مربوطه به شما تحویل خواهد شد. زبان کلیه جداول، تحلیل ها و توضیحات فارسی خواهد بود.

 

کلیه تحلیل ها  که توسط تیم آماری این مرکز انجام می شود با دقت و صحت تحلیل های انجام شده و رفع هرگونه ایراد و اشکال احتمالی مطابق نظر اساتید راهنما و مشاور تضمین می شود.

کلیه خدمات به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی قابل ارائه است.

 

مقاله و پایان نامه

در این سایت پایان نامه و مقاله جهت فروش ارائه نمی شود لطفاً جهت خرید تماس نگیرید.

تماس با ما

  • *ارتباط با ما و ثبت سفارش آنلاین*
  • به دلیل زدیاد بودن تماس های به موسسه همچنین ساماندهی سفارش ها و امکان پیگیری بهتر موارد مکتوب ترجيحا از بخش سفارش آنلاین سایت پویشگران یا با ارسال ايميل یا تلگرام جهت ارسال سفارش خود اقدام نمایید و در صورت ضرورت با تماس تلفنی در ارتباط باشید.لطفاً قبل از مراجعه حضوری هماهنگ کنید. تلفن تماس و ارتباط تلگرامی: 09165162011 Email: puyeshgar@gmail.com

آمار