شرایط استفاده از تخفیف

شرایط استفاده از تخفیف در حق الزحمه:

۱- ماههای خاص کاری: با توجه به ترافیک کاری سنگین در ماههای خاص،‌ طی ماههای فروردین و مهر قیمت ها با ۱۰٪ کاهش و طی ماههای خرداد، دی و بهمن ماه قیمت ها با ۱۰٪ افزایش  نسبت به مبنای فوق محاسبه خواهد شد. بنابراین حتی الامکان برنامه تجزیه و تحلیل و آزمون  فرضیات تحقیق خویش را با زمانهای فوق هماهنگ نموده تا از تخفیف بهره مند گردید. (تسویه نهایی باید طی ماه مذکور اتفاق افتد)

۲-  مشتریان قبلی شرکت:  از بین مشتریان قبلی شرکت که از خدمات شرکت بهره برده اند، افرادی که توسط این عزیزان معرفی شوند از ۵٪ تخفیف در حق الزحمه بهره مند خواهند گردید.

۳-  تخفیف ویژه اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاهها: هر یک از اعضای محترم هیات علمی دانشگاهها و یا افرادی که به نوعی به تدریس در دانشگاهها مشغول می باشند،‌ از ۱۰٪ تخفیف بهره مند خواهند شد. بدیهی است (مطابق بند قبل) در آینده هر فردی نیز که توسط ایشان معرفی شود از ۵٪ تخفیف بهره مند خواهد شد.

۴-  تخفیف مضاعف ناشی از گروه دوستان و همکلاسی ها یا معرفی استاد:  در صورتی که یک گروه از دوستان یا همکلاسی ها یا گروهی از شاگردان یک استاد (با معرفی استاد) همزمان اطلاعات و داده های خویش را عرضه و درخواست تحلیل آماری نمایند به ازای هر عضو گروه ۵٪ تخفیف به تمامی اعضا تعلق می گیرد. مثلا در یک گروه چهار نفری، هر کدام ۲۰٪ تخفیف خواهند گرفت. (تسویه تمامی اعضا حداکثر طی ۲ ماه انجام شود).

۵-  افراد با شرایط مالی خاص: محققان و دانشجویان محترمی که نیاز به خدمات شرکت داشته و بضاعت مالی برای پرداخت نداشته باشند، در صورت ارائه مدرکی از نهادهای مرتبط (کمیته امداد و یا سازمان بهزیستی و . . . )  از تخفیف حدودا  ۲۵  درصدی در قیمتهای فوق بهره مند خواهند شد.

۶- در صورتی که پژوهشگر در حین انجام تجزیه و تحلیل توسط گروه و قبل از تسویه حساب، شخص دیگری را به گروه جهت انجام پروژه معرفی نماید،

از تخفیف ۱۵ درصد گروه آموزشی پژوهشی پویشگران جنوب بهرمند خواهد شد.

 ?هدیه ویژه پویشگران ?
در صورت معرفی ما به دوستان جهت انجام پایان نامه و توافق با ایشان، معادل ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان در پرداخت قسط آخر(زمان تحویل کار) به شما تخفیف داده می شود و در صورت اتمام کار پایان نامه شما، معادل این مبلغ به شما استرداد می گردد.

مقاله و پایان نامه

در این سایت پایان نامه و مقاله جهت فروش ارائه نمی شود لطفاً جهت خرید تماس نگیرید.

تماس با ما

  • *ارتباط با ما و ثبت سفارش آنلاین*
  • به دلیل زدیاد بودن تماس های به موسسه همچنین ساماندهی سفارش ها و امکان پیگیری بهتر موارد مکتوب ترجيحا از بخش سفارش آنلاین سایت پویشگران یا با ارسال ايميل یا تلگرام جهت ارسال سفارش خود اقدام نمایید و در صورت ضرورت با تماس تلفنی در ارتباط باشید.لطفاً قبل از مراجعه حضوری هماهنگ کنید. تلفن تماس و ارتباط تلگرامی: 09165162011 Email: puyeshgar@gmail.com

آمار