کلاس های آموزشی

کلاس های خصوصی و گروهی آمار  و  نرم افزارهای آماری

گروه آموزشی – پژوهشی پویشگران جنوب با بهره گیری از اساتید مجرب آمار و روش تحقیق کلاس های کمک آموزشی آمار برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، دوره های آمار  پیشرفته  و  نرم افزارهای آماری در سطوح مختلف، دوره فشرده آمادگی آمار و روش تحقیق کنکور ارشد و دکترا و … را به طور خصوصی و گروهی برگزار می کند.

هزینه کلاس‌های آموزش آمار توصیفی و آمار استنباطی برای دانشجویان کارشناسی و آمار پیشرفته برای دانشجویان کارشناسی ارشد مطابق جدول زیر می باشد.

تعداد جلسات مطابق نیاز شما و سطح دانش شما تعیین می شود، به طور معمول آمار توصیفی کارشناسی ۳ تا ۴ جلسه، آمار استنباطی کارشناسی ۵ تا ۶ جلسه و آمار پیشرفته نیز ۵ تا ۶ جلسه زمان می برد.

با درک کامل و مفهومی آمار که با بهترین روش تدریس به دست می آید و نمره بالای شما در امتحان تضمین می شود.

هر جلسه برابر یک ساعت می باشد. توجه بفرمایید که هر چه تعداد افراد شرکت کننده در کلاس بیشتر باشد هزینه برای هر فرد مناسب تر خواهد شد، بهترین حالت این است که به همراه هم کلاسی‌های خود در کلاس شرکت کنید.

هزینه های کلاس های آمار برای دانشجویان و همچنین کلاس های آمادگی کنکور ارشد و دکتری و کلاس های آموزش نرم افزارهای آماری با توافق تعیین می شود.

      

برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۳۶۶۶۱۱۵۷۳ – ۰۹۱۶۵۱۶۲۰۱۱ تماس بگیرید.

 

تعداد نفرات

هزینه یک جلسه برای هر نفر (تومان)

۱ نفر

۷۵،۰۰۰

۲ نفر

۵۵،۰۰۰

۳ نفر

۴۰،۰۰۰

۴ نفر

۳۵،۰۰۰

۵ نفر و بیشتر

۳۰،۰۰۰

مقاله و پایان نامه

در این سایت پایان نامه و مقاله جهت فروش ارائه نمی شود لطفاً جهت خرید تماس نگیرید.

تماس با ما

  • *ارتباط با ما و ثبت سفارش آنلاین*
  • به دلیل زدیاد بودن تماس های به موسسه همچنین ساماندهی سفارش ها و امکان پیگیری بهتر موارد مکتوب ترجيحا از بخش سفارش آنلاین سایت پویشگران یا با ارسال ايميل یا تلگرام جهت ارسال سفارش خود اقدام نمایید و در صورت ضرورت با تماس تلفنی در ارتباط باشید.لطفاً قبل از مراجعه حضوری هماهنگ کنید. تلفن تماس و ارتباط تلگرامی: 09165162011 Email: puyeshgar@gmail.com

آمار